KATEGORİLER
Sepetim

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Mobilya sektöründen 28 yıllık deneyimi ile hizmet veren Butik Mobilyam Mobilya; modern ve klasik tarzları bir araya getirdiği mobilya modellerini uygun fiyatlarla; kalite ve güvenilirlik esasları ile tüketicilerine sunuyor. 

Hem modern hem de klasik tarzı sevenlere hitap eden Butik Mobilyam Mobilya, birbirinden farklı modelleri, farklı renk ve kumaş seçenekleri ile mobilya sektörüne yön vermeye devam ediyor. Yemek odasından yatak odasına; tv ünitelerinden koltuk takımlarına; köşe takımlarından genç odalarına kadar geniş ürün yelpazesi ile hizmet veren Butik Mobilyam, satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutan  politikaları ile müşterisinin her zaman yanında olarak çözüm odaklı hizmet vermeye devam ediyor. 

Kaliteyi uygun fiyatlarla sunan Butik Mobilyam Mobilya, fabrika satış mağazası konseptini showroomlarına da uygulayarak sektördeki etkin rolünü sürdürüyor. Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda kendini yeniler ve geliştirirken aynı zamanda mağaza sayısını da artırmayı hedefleyen Butik Mobilyam, ürün yelpazesini de tüketicilerin beklentilerini karşılayacak şekilde genişletmeye devam ediyor.

 

Evinizi yenilemek, dekorasyonunuzu değiştirmek veya evinizi baştan aşağı dekore etmek için siz de Butik Mobilyam Mobilya mağazalarına uğrayabilir, kaliteyi evinize taşıyabilirsiniz.

 

VİZYONUMUZ ; 

Fabrika satış mağazası konseptimizi showroomlarımızda uyguluyor, uygun fiyat politikamız ve ürün kalitemizle sektördeki etkinliğimizi devam ettiriyoruz. Kendini sürekli müşterilerin ve sektörün ihtiyaçları doğrultusunda yenileyen ve geliştiren bir marka olarak, yeni hedeflerimizle emin adımlarla ilerleyişimizi sürdürüyoruz. 28 olan mağaza sayımızı gelecek yıllarda daha çok arttırarak, Türkiye’de genelindeki tüm kullanıcılarımıza ulaşmayı hedeflemekteyiz.

MİSYONUMUZ ; 

 

Sunduğumuz modern ürün ve hizmetleri; kalite, uygun fiyat ve müşteri odaklı yaklaşımımızla tüketicilerimizle buluşturmak. Satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmak.

 

ÇALIŞMA İLKELERİMİZ

Butik Mobilyam çalışanları olarak, şirket ve çalışma arkadaşlarımıza karşı etik  davranırız.

Butik Mobilyam, İş başvurusunda bulunan adaylara cinsiyet, yaş, etnik köken, dil, din, medeni hal, engellilik, politik görüş ya da aidiyet, cinsel yönelim ve cinsiyet kimliği nedenleri ile ayrımcılık yapmamayı ilke edinmiştir.

 

Çalışanlarımızın tamamına iş ilişkisi süreci, ücretlendirme, eğitime katılım, terfi, emeklilik ve tüm istihdam koşullarında fırsat eşitliği sunulmaktadır.

    

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri Memnuniyeti ve sürekli iyileştirmeyi tüm çalışanlarımızla benimsemek,

Sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek ülkemize fayda sağlamak, alanınıda en iyisi olmak için kendimizi yenilemek,

Sunmış olduğumuz hizmetleri en iyi koşullarda sunmak, ürünleri en iyi şartlarda muhafaza etmek, doğru yere ve zamanında müşterilerimize ulaştırmak,

Nitelikli iş gücü için çalışanlarımızın eğitimini sürekli kılmak, 

Satın Sonrası Servis Hizmetlerimizi ; Müşterilerimize en hızlı, en kaliteli ve çözümsel şekilde sunmak,

Müşterilerimizin  istek ve beklentilerini, Kalite Hedeflerimize yön verecek şekilde değerlendirmek,

Kalite Yönetim Sisteminde yer alan süreçlerin performanslarını ölçüp, takım ruhu çerçevesinde sürekli iyileştirme yönünde kullanmak, 

Çalışanların İş Sağlığı ve güvenliği için gerekli tüm tedbirleri almak ve uygulamak,

Doğal kaynakların korunması, atıkların azaltılması, çevreye olan etkilerin minimum düzeyde tutulması ve enerji tasarrufunun gerçekleştirilmesi için tüm tedbirleri almak ve uygulamak,

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerez kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi